Bydgoszcz

Kapuściska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
486 920 PLN
Cena za m2
319
Powierzchnia
1 524,15 m2
Nazwa inwestycji
NOWE KAPUŚCISKA
Dostępne od
2022-09-30

Opis nieruchomości

Proponujemy Państwu wyjątkową inwestycję na Kapuściskach. Mały kameralny budynek składający się z 28 mieszkań. Wszyscy mieszkańcy mają możliwość parkowania aut w garażu podziemnym. Mały trzyklatkowy budynek wyposażony w dwie elektryczne windy zamontowane dla wygody mieszkańców to nowa jakość na Kapuściskach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Standard:
Nowoczesne okna w kolorze grafitowym od zewnątrz
Drzwi wejściowe do mieszkań o odporności na włamanie RC2
Ogrzewanie z sieci miejskiej z indywidualnymi licznikami ciepła na klatce schodowej
Wysokość mieszkań około 265cm
Winda z napędem elektrycznym w klatce B i C, klatka A ma tylko 1 piętro
Wszystkie mieszkania posiadają duże balkony z aluminiowymi balustradami systemowymi wypełnionymi szkłem bezpiecznym matowym.

KREDYT

Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Andrzej Pokora

Andrzej Pokora

Telefon:
605403515
E-mail:
pokora@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej