Bydgoszcz

Szwederowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
484 900
Cena za m2
6 500
Powierzchnia
74,60 m2
Nazwa inwestycji
PERŁA SZWEDEROWA

Opis nieruchomości

Apartamenty klasy Premium. Wyjątkowa, wyróżniająca się architektura to prawdziwa Perła na bydgoskim rynku nowych nieruchomości. Lokalizacja umożliwia na sprawne korzystanie z miejskiej infrastruktury a bliskość przedszkoli, szkół czy wielkopowierzchniowych sklepów czyni tę inwestycję niezwykle atrakcyjną.

Realizacja inwestycji przebiega w dwóch etapach:
I etap to 133 mieszkania, a wśród nich ostatnie wolne czekające na szczęśliwego nabywcę.
II etap to 102 mieszkania. Termin zakończenia: drugi kwartał 2021 roku

Co sprawia, że ta inwestycja jest wyjątkowa?
Bezpieczeństwo dzięki inteligentnym zamkom Gerda Lock. Z poziomu aplikacji sprawdź wygodnie czy na pewno zamknąłeś drzwi do mieszkania.
Niezwykły komfort wynikający z zastosowania ogrzewania podłogowego w całym mieszkaniu. Twoim dzieciom już zawsze będzie ciepło w nogi a brak grzejników ułatwi swobodną aranżację wnętrza.
Wygodne i niezwykle przestronne tarasy, które zostały dla Ciebie wykończone trwałą deską kompozytową, pozwolą Ci znaleźć miejsce do odpoczynku.
Dla osób ceniących bezpośredni kontakt z naturą czekają mieszkania z zielonymi ogródkami.
Trzyszybowe, 6-komorowe okna obniżą comiesięczne koszty utrzymania Twojego mieszkania.

Lista ofert

Numer oferty Piętro  Pow. w m2 Liczba pokoi Cena za m2 Cena
53/10170/OMS 0 74.6 3 6 500 PLN 484 900 PLN

Mapa

Kontakt

Wiesław Majchrzak

Wiesław Majchrzak

Telefon:
607471347
E-mail:
majchrzak@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej