Bydgoszcz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Powierzchnia
2 000 m2
Nazwa inwestycji
Górzyskowo

Opis nieruchomości

NOWOŚĆ NA GÓRZYSKOWIE

Świetna lokalizacja na Górzyskowie

Proponujemy ciekawie zaprojektowane mieszkania w kameralnym budynku z 52 mieszkaniami. Projektant mając na uwadze oczekiwania klientów zaprojektował duże balkony, zielone ogródki na parterze i przestronne tarasy na wyższych kondygnacjach do niektórych mieszkań. Dla wygody mieszkańców została zaprojektowana hala garażowa w piwnicy budynku, a dla chcących mieć indywidualny garaż projekt przewiduje taką możliwość.

Lokalizacja inwestycji oddalona od zgiełku ruchliwych ulic a zarazem tak blisko centrum to idealna okazja. W okolicy mieszkańcy mają wszystko co potrzeba: przedszkola, szkoły, przychodnie, osiedlowe sklepy.

KREDYT

Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Andrzej Pokora

Andrzej Pokora

Telefon:
605403515
E-mail:
pokora@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej