Bydgoszcz

Fordon

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
NOWOCZESNY FORDON

Opis nieruchomości

Nowoczesny Fordon to inwestycja powstającą skraju osiedla Bajka. To gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla Ciebie i najbliższych. Osiedle jest zlokalizowane blisko parków, lasów i innych terenów rekreacyjnych. Okolica sprzyja więc wycieczkom pieszym i rowerowym, a także uprawianiu sportów na świeżym powietrzu. Świetnie poczują się tu zarówno młode osoby, całe rodziny, jak i seniorzy. Osiedle jest ogrodzone, co jeszcze bardziej zwiększa poczucie bezpieczeństwa.
Mieszkania są wykańczane w stanie deweloperskim, dlatego można je urządzić według własnych upodobań. Posiadają przestronne balkony, tarasy i ogródki. Mają od dwóch do pięciu pokoi i zróżnicowane metraże. W budynku jest wiele nowoczesnych udogodnień, szczególnie pomocnych rodzinom z dziećmi i seniorom, np. windy, brak gazu i przeszkód architektonicznych. Zadbano też o to, by każdy z mieszkańców mógł wygodnie zaparkować samochód. Na osiedlu znajdują się hale garażowe, garaże indywidualne i zewnętrzne, prywatne miejsca postojowe. Mieszkania z rynku pierwotnego w Bydgoszczy są świetną inwestycją dla Ciebie i Twojej rodziny.

KUPUJĄCY NIE PŁACI ŻADNEJ PROWIZJI
Usługa jest całkowicie darmowa.

KREDYT
Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Andrzej Pokora

Andrzej Pokora

Telefon:
605403515
E-mail:
pokora@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej