Bydgoszcz

Bartodzieje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
PRESTIGE
Dostępne od
2022-04-01

Opis nieruchomości

Apartamenty PRESTIGE to wyjątkowy budynek, który powstaje w samym sercu osiedla Bartodzieje. Okazały nowoczesny projekt zachwyca elegancją i funkcjonalnością rozwiązań. PRESTIGE to enklawa PRESTIŻU, WYGODY i najlepszej INWESTYCJI.

PRESTIŻ
Prestiż nie bierze się znikąd. Doskonała lokalizacja na Bartodziejach - ulubionym osiedlu Bydgoszczan. Nowoczesna, zachwycająca architektura. Wyjątkowa oferta – tylko 57 mieszkań. Najwyższy standard. Dodatkowe wyciszenie stropów i instalacja do podłączenia klimatyzacji na ostatnich piętrach. Przemyślane układy mieszkań. Doskonały widok na panoramę miasta z górnych pięter. PRESTIGE to miejsce dla najbardziej wymagających.

WYGODA
Wygoda to wszystko co potrzebne do życia w zasięgu ręki. Dwie niezależne windy w jednej klatce schodowej. Podziemny parking z miejscami parkingowymi. Piwnice i komórki lokatorskie na piętrach. Doskonale nasłonecznione przestronne balkony i tarasy. Położenie przy cichej osiedlowej ulicy w sąsiedztwie ogródków działkowych i domków jednorodzinnych. Łatwy dojazd do głównych arterii komunikacyjnych miasta. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości kilkuset metrów. Idealna infrastruktura –bazar, sklepy, apteki, szkoły, przychodnie zdrowia, tereny rekreacyjne. Mieszkanie w PRESTIGE to luksus na co dzień.

INWESTYCJA
Mieszkanie w dobrej lokalizacji to najlepsza inwestycja. Bartodzieje to jedna najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy. Bliskość wyższych uczelni, szpitala, doskonały szybki dojazd do największych zakładów pracy gwarantują najwyższą rentowność zainwestowanych środków. Bezpieczeństwo zakupu zapewniają otwarte rachunki powiernicze. Apartament w PRESTIGE to najlepiej ulokowane pieniądze.

KREDYT

Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mapa

Kontakt

Wiesław Majchrzak

Wiesław Majchrzak

Telefon:
607471347
E-mail:
majchrzak@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej