Bydgoszcz

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
POZNAŃSKA

Opis nieruchomości

APARTAMENTY W CENTRUM to miejsce dla osób chcących korzystać z wszystkich zalet mieszkania w Centrum. W kilka minut dojdziesz do ulubionej restauracji, spędzisz miłe chwile na Wyspie Młyńskiej.
Wszystko co oferuje miasto masz na wyciągnięcie ręki mieszkając w nowocześnie wykończonym budynku z windami.
Nieruchomość jest oddana do użytkowania dlatego bez zbędnego opisywania zalet zapraszamy na prezentację wyjątkowych Apartamentów przy Poznańskiej.


KREDYT

Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Mapa

Kontakt

Andrzej Pokora

Andrzej Pokora

Telefon:
605403515
E-mail:
pokora@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej