Bydgoszcz

Okole

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Nazwa inwestycji
Nad Starym Kanałem

Opis nieruchomości

Apartamenty klasy Premium. Wyjątkowa, wyróżniająca się architektura to prawdziwa perła na bydgoskim rynku nowych nieruchomości. Jedyne w swoim rodzaju połączenie odważnej, dynamicznej nowoczesności z urzekającymi bulwarami Nad Starym Kanałem Bydgoskim. Dokonała lokalizacja umożliwia sprawne korzystanie z miejskiej infrastruktury a bliskość terenów rekreacyjnych nad Kanałem Bydgoskim czyni tę inwestycję niezwykle atrakcyjną.

Realizacja inwestycji została właśnie rozpoczęta a jej zakończenie jest planowane na koniec 2023roku

Co sprawia, że ta inwestycja jest wyjątkowa?
Niezwykły komfort wynikający z zastosowania ogrzewania podłogowego w całym mieszkaniu. Twoim dzieciom już zawsze będzie ciepło w nogi a brak grzejników ułatwi swobodną aranżację wnętrza.
Wygodne i niezwykle przestronne tarasy, które zostały dla Ciebie wykończone trwałą deską kompozytową, pozwolą Ci znaleźć miejsce do odpoczynku.
Wypielęgnowane ogródki przy mieszkaniach na parterze dla amatorów bliskiego kontaktu z przyrodą.
Trzyszybowe, 6-komorowe okna obniżą comiesięczne koszty utrzymania Twojego mieszkania.
Fantastyczna lokalizacja - od bulwarów i terenów rekreacyjnych nad Kanałem Bydgoskim mieszkania dzieli tylko kilkadziesiąt metrów. Na Stary Rynek można dojść spacerem w 20 minut.

KUPUJĄCY NIE PŁACI ŻADNEJ PROWIZJI
Profesjonalne doradztwo inwestycyjne i pośrednictwo są całkowicie darmowe.

KREDYT
Bydgoskie Nieruchomości Premium s.c. udzielają bezpłatnej pomocy w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Jeśli potrzebują Państwo dofinansowania w zakupie mieszkania, chętnie pomożemy.
Z nami sfinansujesz każdą inwestycję.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Mapa

Kontakt

Wiesław Majchrzak

Wiesław Majchrzak

Telefon:
607471347
E-mail:
majchrzak@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej