Bydgoszcz

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 000 PLN
Cena za m2
83,04 PLN
Powierzchnia
72,25 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
3
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Kaucja
8000
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1908
Dostępne od
2023-07-26
Numer oferty
4/10170/OLW

Opis nieruchomości

Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM s.c.
Oferują do wynajmu świeżo wyremontowany i wykończony w wysokim standardzie lokal użytkowy przygotowany pod prowadzenie usług biurowych.

To idealny wybór dla osób poszukujących oryginalnego biura w prestiżowej lokalizacji na mapie Bydgoszczy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Lokal o powierzchni 72,25 m2 składa się z 4 pomieszczeń biurowych, kuchni, pokoju socjalnego, toalety oraz korytarza.

Układ pomieszczeń, niepowtarzalne wykończenie podłóg, ścian, oświetlenie wnętrza, stolarka drzwiowa, meble oraz wszystkie instalacje zostały zaprojektowane i wykonane pod okiem doświadczonego architekta.

Pomieszczenia biurowe posiadają niezbędne do pracy wyposażenie w meble. W kuchni oprócz mebli w zabudowie znajduje się na wyposażeniu zmywarka oraz lodówka.

Lokal wyposażony jest w serwer zapewniający dostęp do Internetu we wszystkich pomieszczeniach biurowych. Instalacja alarmowa oraz monitoring podłączony jest do firmy ochroniarskiej SOLID, dzięki czemu lokal jest pod stałą ochroną.

Oferowany lokal znajduje się w suterenie secesyjnej kamienicy z 1908 roku przy ulicy Paderewskiego 1, która w ostatnich latach została gruntownie odremontowana dzięki czemu uważana jest przez wielu Bydgoszczan za jedną z ładniejszych w mieście. Dzielnica Muzyczna stanowi urokliwy zakątek miasta. Centralnym punktem dzielnicy jest przepiękny Park Jana Kochanowskiego, w którym ustawiono pomniki wybitnych kompozytorów oraz wirtuozów muzyki poważnej. W okolicach parku znajduje się szereg placówek kultury takich jak Filharmonia Pomorska, Akademia Muzyczna oraz Teatr Polski. Budynki mieszkalne wybudowane są w stylu tzw. secesji berlińskiej i modernizmu.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe, a w odległości 350 metrów znajduje się przystanek tramwajowy przy ul. Gdańskiej, dzięki czemu lokal jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum jak i z bardziej odległymi rejonami miasta. Osoby poruszające się własnym samochodem mogą zaparkować za dodatkową opłatą na ogólnodostępnych parkingach ulicznych.

Wysoki standard wykończenia oraz prestiżowa lokalizacja zapewniają idealne warunki do prowadzenia i rozwoju własnego biznesu. Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności zarówno biurowej jak i usługowej.

Miesięczny koszt najmu wynosi 4000zł netto.
Kaucja 8000 zł netto.
Czynsz administracyjny zawierający zaliczki na ogrzewanie, wodę i fundusz remontowy wynosi 1250 zł.
Dodatkowo trzeba będzie doliczyć opłatę za wywóz śmieci oraz opłatę za zużycie prądu według wskazań licznika.

Zapraszam na prezentację 695 596 913.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Alarm: Tak
  • Światłowód: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

Krzysztof Chełkowski

Krzysztof Chełkowski

Telefon:
695596913
E-mail:
chelkowski@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej