Bydgoszcz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 230 000 PLN
Cena za m2
1 576,92 PLN
Powierzchnia
780 m2
Powierzchnia działki
1 403 m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Numer oferty
3/10170/OHS

Opis nieruchomości

Zapraszamy do zakupu hali zlokalizowanej w Bydgoszczy blisko zakładów PESA, dworca kolejowego BYDGOSZCZ GŁÓWNA w okolicy obiektów przemysłowych
Do budynku doprowadzona woda i prąd natomiast instalacja gazowa znajduje się w drodze sąsiadującej z obiektem.
Powierzchnia hali wynosi 780m2 a w jej wnętrzu znajduje się murowana część socjalna, gdzie w przeszłości znajdowały się biura i pomieszczenia dla pracowników.
Hala ma konstrukcję szkieletową okrytą blachą ze słupami biegnącymi przez jej środkową część, są one lekko przesunięte względem osi budynku co zapewnia swobodne przemieszczanie się przez wewnętrzne bramy.
Wnętrze doświetlone świetlikiem dachowym zapewni naturalne światło pracownikom wewnątrz obiektu.
Przy części socjalnej znajduje się kotłownia, w której kiedyś była zamontowany piec na Paliwo stałe obecnie brak jest ogrzewania i należy je wykonać we własnym zakresie.
Obiekt zlokalizowany na działce 1403m2 a więc około 500m2 można wykorzystać na skład zewnętrzny lub miejsca parkingowe dla klientów.
Idealne miejsce na hurtownię materiałów budowlanych, zakład produkcyjny nie wymagający ogrzewanej powierzchni produkcyjnej, magazyn towarów itp.
Dojazd drogą asfaltową od strony ulicy Witolda Pileckiego będącej łącznikiem między ulicą Kamienną - Grunwaldzką

Zapraszam serdecznie do oglądania nieruchomości 605 403 515

NIE TRAĆ WIĘCEJ CZASU I PIENIĘDZY
Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM to:
- kilkaset ofert mieszkań w jednym biurze,
- możliwość sfinansowania każdej nieruchomości,
- pomoc prawna w trudnych sytuacjach.
Umów się z profesjonalnym Agentem. Spełnij swoje marzenia sprawnie i bezpiecznie.

Treść niniejszego ogłoszenia została przygotowana na podstawie oględzin i informacji przekazanych przez właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Parametry dodatkowe

  • Nazwa budynku: Hala magazynowa
  • Typ hali: Blaszak

Kontakt

Andrzej Pokora

Andrzej Pokora

Telefon:
605403515
E-mail:
pokora@bydgoskienieruchomosci.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bydgoskie Nieruchomości PREMIUM S.C. z siedzibą przy Wojska Polskiego 8, 85-168 Bydgoszcz (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres premium@bydgoskienieruchomosci.pl… czytaj więcej